O nas

Wszystko zaczęło się od 3550 g szczęścia, które błyskawicznie rosło i pragnęło jak najszybciej poznać otaczający je świat. Małe rączki chciały sięgać coraz dalej a maleńkie stópki wchodzić coraz wyżej.

Nasze szczęście pragnęło towarzyszyć nam i pomagać we wszystkich codziennych czynnościach. Podążając za najbardziej znanym cytatem M.Montessori "Pozwól mi zrobić to samemu" postanowiliśmy stworzyć naszemu dziecku warunki do eksplorowania świata poprzez zapewnienie mu odpowiednich narzędzi. Jednym z nich był pomocnik kuchenny. Stworzony na własne potrzeby szybko zagościł w sercach i domach naszych sąsiadów i znajomych.

Tak też narodził się pomysł założenia firmy. W miarę potrzeb i oczekiwań stworzyliśmy kilka modeli oraz wersji kolorystycznych pomocnika. W końcu ma on być częścią naszego domu - ma pasować zarówno funkcją jak i wyglądem. Jesteśmy małą, rodzinną firmą, wszystkie produkty powstają pod czujnym okiem Taty, który wkłada w nie tyle samo serca co pracy. Mamy nadzieję, że będziecie mogli to odczuć, gdy trafi on do Waszych mieszkań i zacznie służyć Waszym dzieciom.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl