Kitchen Helper

Bujak Montessori

Stolik z krzesełkami

Schodek

darmowa dostawa

produkt Polski

bezpieczne zakupy

kontakt

pozwól dziecku na rozwój i samodzielność

 

Pozwól dziecku na samodzielność i rozwój

Wyobraź sobie łapki Twojego malucha całe usmarowane masłem. Nosek w mące i uśmiech od ucha do ucha. Po kuchni roznosi się zapach pieczonych ciasteczek, a Twoje dziecko jest w tym momencie najszczęśliwszym dzieckiem na świecie. Dlaczego? Bo mogło spędzić czas z Tobą. Bo mogło wykazać się samodzielnością, udowodnić, że jest na tyle duże, że może i chce Ci pomagać.

Samodzielność dla najmłodszych dzieci to bardzo ważna sprawa. Angażowanie ich do wykonywania najprostszych czynności wpływa pozytywnie na rozwój dziecka. W tym, aby zabawa była bezpieczna, pomoże Ci nasz pomocnik kuchenny.

Jest on trochę jak niewidzialny opiekun. Pozornie nie ogranicza i nie stawia granic, ale mimo to daje poczucie bezpieczeństwa. Nie trzyma siłą, ale chroni przed upadkiem. Pomaga Ci w pilnowaniu Twojej pociechy, a przy tym nic nie mówi i nie wtrąca się w to, co robisz. Brzmi idealnie, prawda?

   

Kitchen helper to nie jest zwykły pomocnik, który ma jedynie zapewnić bezpieczeństwo Twojemu dziecku w kuchni. Nasz kitchen helper powstał po to, żeby dać Ci niezapomniane chwile, które spędzisz z pociechą podczas przyrządzania wspólnych posiłków lub na innych zabawach w kuchni.

Zalety korzystania z pomocnika kuchennego

Samodzielne dziecko to nie lada wyzwanie dla rodziców. Dlatego, aby wspólne gotowanie czy przyrządzanie posiłków nie spędzało Ci snu z powiek, powstał helper kuchenny. Dzięki niemu zapewnisz dziecku samodzielność, wzmocnisz wiarę we własne siły, pozwolisz mu na twórczą i spontaniczną aktywność, co przy okazji jest zgodne z założeniami, jakie niesie edukacja Montessori. W zamian za to otrzymasz wdzięczność i radość dziecka. A przy okazji w końcu będziesz miała dwie wolne ręce, co zdecydowanie przydaje się w kuchni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl